Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz
IT Uzmanları ve Orta Ölçekli İşletmeler İçin Ücretsiz Yazılımlar
Ücretisiz yazılımlar hem iş hayatında hem kişisel hayatta bilgisayarlarımızın olmazsa olmazları arasında yer alır. Giderek pahalı hale gelen yazılım lisansları bazı temel işlerde ücretsiz ve açık kaynaklı muadil yazılımları kullanmak şirket bütçelerinde de tasarruf sağlamaktadır.
Plesk Hosting Mailler Spam Kutusuna Düşmesin
Web sitenizden üyelik kaydı, hizmet bildirimi, teknik destek ve diğer işlemler için mail göndermek zorunda olabilirsiniz. İlk aşamada optimizasyon ve ayarlar yapılmadığında da mailleriniz spam, gereksize düşebilir.
Plesk Panel Özel Hata Sayfası Sunucu Genelinde Tek Ayar
Plesk panel kullanıcıları için özelleştirilebilir hata sayfaları yapımı detaylarını aktarıyoruz. Bu ayarlama sunucu genelidir ve her alan adı için ayrı ayrı yapmaya gerek duymayacaktır.
Plesk CentOS 7 mySQL MariaDB Güncelleme
Bu makalemizde CentOS 7 işletim sistemli Plesk Paneller de MySQL 5.5 sürümünün 5.6 / 5.7 sürümüne ve MariaDB 5.5 sürümünün 10.0 / 10.1 / 10.2 / 10.3 sürümüne yükseltilmesine yönelik sizlere bilgi aktarımı sağlayacağız.
Sunucularda dizinler arası geçişi kapatmak
unucularda özellikle sunucu içinde çok site barınıyorsa, hosting hizmeti sağlanıyorsa en büyük şikayetlerden birinin shell atılan bir hesaptan diğer hesaplara geçilmesidir.
Fortigate Firewall da aktif cihazları izleme ve yönetme
Fortigate Firewall cihazınız ağlarınızı izleyebilir ve bu ağlarda çalışan cihazlar hakkında bilgi toplayabilirler.
Google Lighthouse nedir?
Google Lighthouse, web geliştiricilerin sitelerindeki sayfaların kalitesini iyileştirmelerine yardımcı olmayı amaçlayan bir araçtır.
Yerinde Bilgisayar Bakım Onarım Ve Teknik Destek Hizmeti
Kısacası bilgisayarınız bozuldu ise direk bizi arayın yerinde yanınızda gerekli işlemleri sizlerin gözetiminde gerçekleştirelim.
Kurumsal Bakım Anlaşmaları
Büyük firmalarda daha çok sayıda bilgisayar bulunduğundan bakımlarının yapılması için bu konuda kurumsal bakım anlaşmaları ile etkili çözümler sunulmaktadır.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın