Destek Hattı:

0850 304 39 63

E-Mailing Hizmeti

E-Mailing

Günümüzde hızla artan ve oldukça ekonomik oluşu sayesinde oldukça fazla firma tarafından tercih edilen maille tanıtım hizmeti , doğru uygulamalar yapılabildiği durumda oldukça olumlu sonuçlar vermektedir.

Sadece hedef kitleye gönderilebilen ve lisanslı programlar aracılığı ile oluşturulan mail listeleri ile gereksiz mail trafiği ve spam mail durumu oluşturmadan etkili bir tanıtım yapabilirsiniz,firmamızın kullandığı programlar için önceklikle yurtiçi / yurtdışı hedef pazar belirlenmekte ve hedef pazarda sadece ilgili sektörlere yönelik mail listesi oluşturma işlemleri yapılmaktadır.

Hazırlanan bu listelere belirlenen içerik belirlenen tarihte iletilmekte istenirse her mail kullanıcısından okundu bilgisi talep edilebilerek yapılan gönderiler sonrası detaylı bir rapor oluşturulmaktadır.

Mail gönderimi yapılmadan önceki ve sonraki site ziyaretçi trafiği kontrol altında tutularak gönderinin faydası belirlenebilmektedir

Gönderinin önemi kadar gönderim yapılan içeriğinde önemi şüphesiz çok önemlidir , buradaki amaç kullanıcıya mesajı en kısa ve en etkili ileterek mail kampanyasının amacına uygun olmasının sağlanmasıdır.

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.