Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Neden Kurumsal Bakım Anlaşması?
ALFİM BİLİŞİM DESTEK HİZMETLERİ, müşterilerine kurumsal bakım anlaşması ile sistem arızalarını yerinde ve yüksek dikkat ile çözüm imkânları sunuyor. Anlaşma yapılan firmanın incelemesi detaylı olarak yapılarak oluşabilecek tüm sistem arızalarına önceden müdahale imkânı sağlanır. Böylece sizler iş kaybına uğramamış ve en verimli şekilde çalışmaya devam etmiş olursunuz.
Kurumsal Bilgisayar Bakım Anlaşması ile Ödeyeceğim Aylık Miktar Ne Kadar ?
Server sayısına, Bilgisayar sayısına, Printer - Scanner ve diğer aygıt sayılarına, Bilgisayar sistemleriniz, Network sayınıza ve yapısına, Bakım anlaşması fiyatları var olan kurumsal ve ticari yazılım ve sistemlerinizin yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Personelimizin kapsamlı inceleme ve raporlaması akabinde size en uygun fiyat belirlenecektir. Böylece iş yükü ve firma kapasitesine bağlı olarak çok daha ekonomik maliyetlerle karşılaşırsınız.
Kurumsal Bakım Anlaşmasına Kimlerin İhtiyacı Olur?
Firmasında ki yazıcı, tarayıcı, barkod üniteleri, bilgisayar, plotter vb. ürünlerin sayısı iki ve üzerinde olan, sistemlerinde bir arıza oluştuğunda, vakit kaybına tahammülü olmayan ve acil çözüm bekleyen bütün işletmeler Kurumsal Bilgisayar Bakım Anlaşması yaptırabilirler.
Hazır Web Tasarım İle Özel Web Tasarım Arasında Fark Nedir?
Hazır web tasarımında belirli bir şablon üzerinden web sitesi oluşturulur. Özel web tasarımında ise her şeye sıfırdan başlanır ve istekleriniz doğrultusunda şablon oluşturulur.
Neden Alfim'e Web Tasarım Yaptırmalıyım?
Alfim Bilişim sizin istekleriniz doğrultusunda hareket ederek en iyi ve en güncel web tasarımını yapar. Web sayfalarınızı tasarlarken markanızın konumlandırmasına uygun ve kullanıcı dostu sayfalar olmasına dikkat eder. Web Tasarım sonrasında oluşabilecek sorunlarda destek sağlar.
Seo Nedir?
Seo ingilizce olarak Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin baş harflerinden oluşur. Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.
Seo Nasıl yapılır?
SEO uzmanları tarafından markanız için en uygun kelime listesi oluşturulur. Oluşturulan kelime listesi ile arama motorları listeleme sayfalarında en üst pozisyonda yer almak için bazı çalışmalar yapılır. Yapılan SEO çalışmaları ile markanızın doğru hedef kitleye ulaşması sağlanır. Bu çalışmalar yakından takip edilmeli ve raporlanmalıdır.
Neden Seo yaptırmalı mıyım?
Web sitenizin kullanıcılar tarafından ziyaret edilmesi için en doğru kanallardan birisi Arama motorlarıdır. Sizinle ilgili kelime aramalarında üst sıralarda yer alarak sitenize doğru kullanıcıların ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz.
Web Tasarım Süreci Nasıl İşler?
Photoshop üzerinden önce bir taslak oluşturulur.Bu taslak üzerinden Dreamweaver’da kodlarla programlanır. Varsa veri tabanından veriler çekilir. Gerekli php veya asp.net işlemleri yapılır.
Web Sitemi Yaptırdıktan Sonra Herhangi bir YILLIK ÜCRET Ödüyormuyum?
Eğer bizden Hosting , Domain , SSL , Özel İP veya Yıllık Destek Hizmeti Satın almadıysanız ÖDEMİYORSUNUZ!
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın